• Deelnemers Si-Jak (Oase) en Yasindo

    Martin Zingel
  • Mauricio en Volker 1e plaats

    Nils Schurer
  • Valbreken Scheidsrechters Martin Zingel en Pierre van Bentum

    Nils Schurer
  • Si-Jak en Yasindo

    Martin Zingel
  • 1e plaats Michel Range en GM Franz Josef Wolf

    Martin Zingel
  • 2e en 3e plaats Wesley

    Martin Zingel
  • 3e plaats Sven en 2e plaats Jurian

    Martin Zingel
  • 2e en 3e Lucas en Jason 2e

    Martin Zingel
  • Mauricio en Volker 1e plaats

    Martin Zingel

2 x Goud op EK Hapkido in Clarholz!

27-05-2019, 00:59 | Lezersnieuws | Martin

Clarholz, op 25 mei vonden er in Duitsland de 13e Europese Kampioenschappen Hapkido plaats.

Op zaterdag 25 mei om 5.30 uur in de ochtend, vertrok een delegatie van het Nederlands Hapkido team o.l.v. Martin Zingel, bondscoach en hoofdtrainer van Hapkido school Si-jak uit Varik, Ophemert en Zaltbommel en Pierre van Bentum van Hapkidoschool Yasindo uit Culemborg, naar het Duitse Clarholz. Dit EK Hapkido stond onder auspiciën van de IHC (International Hapkido Cooperation) o.l.v. Grootmeester Frans-Jozef Wolf.

Er werd fel gestreden in verschillende onderdelen onderverdeeld in leeftijd en gradatie/niveau klassen in o.a. de volgende onderdelen: zelfverdediging demo, sparring, valbreken, breektesten en gewapend en ongewapende kata,

In een sterk deelnemersveld met grote poules wisten de deelnemers van Si-jak en Yasindo een groot aantal topprestaties neer te zetten die er zeker mogen zijn, waarbij zelfs 2 x goud, 4 x zilver en 4 x brons behaald is!

Mauritio Pauw had de eer met als demo partner van Volker Gößling 6e dan uit Duitsland de Europese titel te behalen, nadat zijn eigen demo partner Oscar Dijk tijdens het sparren door een blessure helaas uitgeschakeld was.

1e en 3e en 7e Mauricio Pouw (2e dan) 32 S-Hertogenbos

Si-Jak

5e en 7e Oscar Dijk (2e dan) 32 Est Si-Jak

3e Sven Schipper (rood) 26 Zaltbommel Si-Jak

1e  Jean Michel Range (groen) 16 Zaltbommel Si-Jak

2e Jurian de Graaf (rood) 22 Ijlst Si-Jak Oase

2e en 11e Jason Pries (bl slip) 16 Follega Si- Jak Oase

6e en 14e Otto Kalsbeek (blauw) 16 Echtenerbrug Si-Jak Oase

9e en 18e Collin Pries (gr Slip) 14 Follega Si-Jak Oase

2e en 3e Lucas Rijkeboer (zw slip) 17 Culemborg Yasindo

2e en 3e Wesley van Bentum (bl slip) 29 Tiel Yasindo

7e en 12e Max Provoost (bauw) 12 Culemborg Yasindo

6e en 11e Jarrett el Bardiai (blauw) 12 Culemborg Yasindo

5e en 10e Sigwin Schlotter (2e dan) 45 Culemborg Yasindo

blessure Maud Rademakers (bl slip) 15 Zaltbommel Si-Jak

Op zaterdag avond werden de prijzen uitgereikt tijdens het diner, waar na afloop er een feestje werd gebouwd op een schitterende locatie bij een kasteel met de andere deelnemende landen van dit Kampioenschap.

Voor Zingel 8e dan, en van Bentum 5e dan was er ook een mooi aandenken, zij mochten voor hun taken als (hoofd) scheidsrechter op dit EK een bokaal in ontvangst nemen. Op zondag 26 mei verzorgden zij ook een aantal lessen op het International IHC Hapkido seminar in Clarholz. Nog voor alle deelnemers van harte gefeliciteerd!