• Archief BDUmedia

Geslaagden RSG Lingecollege

TIEL De geslaagden van RSG Lingecollege de locaties Heiligestraat (vwo, havo) en Teisterbantlaan (vmbo).

Gymnasium

[Natuur, techniek en gezondheid 

Luuk Broeils, Loes Bruins Slot, Stan van Dijk, Nick Ebben, Esther Halter, Gilsi Jansen, Sander van Lith, Robert van Zwienen, Jasmijn Peele

[Economie, cultuur en maatschappij

Mara Kloosterman, Lisette van Loo

[Economie en maatschappij

Maarten Vermeulen

[Cultuur en maatschappij 

Pepijn Vissers

[Atheneum

[Natuur, techniek en gezondheid 

Hillina Fan, Frédérique Lichtenbeld, Mo Merlijn Evers, Menno van Haaren, Marc van der Meer, Marc Oppelaar, Yvette Pruijn, Mike Theunissen, Charlotte Verbeek, Gijs van Zijl

[Natuur en techniek 

Lotte Bikker, Rik Schinkelshoek

[Natuur en gezondheid 

Angélica de Leeuw, Lars Stoffer, Sietze Wouda

[Economie, cultuur en maatschappij 

Jeffrey de Gram, Lotte van Doorn, Luc van Hemert, Femke Hoppenbrouwer, Roy Slootmaker

[Economie en maatschappij 

Lieke Baars, Dominic Comerford, Bart Cornelis, David van Dooijeweert, Jochem Driessen, Lucas Franse, Robin Gorter, Isa Heetebrij, Michiel de Kort, Igor Monteiro, Hendrik Oudelaar, Frenk Peterse, Lucas van Rooij, David van Schaik, Irina Sterk, Daan Stijfs, Myrthe van der Veen, Max Vullinghs

Havo

[Cultuur en maatschappij

Sharon Boers, Jessie van den Broek, Deveny de Heus, Rachelle Hommersom, Veerle Lommers, Fransje Sonnemans, Celine de Wijs

[Economie en maatschappij

Jim Aalbers, Soukaina Badou, Marissa van Beem, Rik van Beest, Niels van Bijsteren, Eva de Boer, Anouk Briene, Marit van Bruchem, Floris Bruggeman, Patrick van Dee, Milou Denekamp, Björk van Disseldorp, Job Dolron, Koen Dolron, Rutger van Doorn, Joost Ennen, Lindsey van Ewijk, Djoy Frijters, Kevin Gennissen, Rinke Heevel, Max Heijkoop, Joppe Hoobroeckx, Tim van den Hooven, Paulien Illy, Naomi van Ingen, Melanie Janssen, Jordan de Jong, Anne Korteweg, Helen van Kuik, Jasper Lokenberg, Merel Mak, Robin Martens, Dylan van der Meijden, Shannen Melkert, Quinten Meuffels, Ibrahim Omerovic, Jeroen van Overbeek, Loïs Pasanea, Melissa van Renswoude, Lara Rouschop, Jantine Rozenboom, Jelle Schiks, Dario Sergio, Luca Sergio, Jelle Slagter, Pien Snijder, Vivian Steen, Kiki Telleman, Thomas Uijtendaal, Tess Uljee, Mark van Valburg, Jasmijn in 't Veen, Kaylee van Veenendaal, Tom Verhagen, Wieneke Voerman, Lorenza van Westrienen, Kevin Willemse, Demi Zijlstra, Lotte Zirkzee

[Economie, cultuur en maatschappij

Robin Brinksma, Sanne de Hoop, Kino Notenboom, Femke Peek, Linde Sijpkes

[Natuur en gezondheid

Ghislaine Bosma, Merit Brandt, Dagmar Burggraaf, Klaas Daalderop, Tom den Daas, Enes Day, Tias Dekker, Denzel den Haan, Jeroen Jansen, Sanne Koevoet, Chantal van der Kooij, Kirsten van Laar, Atdhe Lila, Louise Peperkamp, Kayleigh Schuttenhelm, Bjorn Sluizeman, Sanne Udo, Britt Valkis, Jan Visser, Jaimy de Vree, Lizzy van Zoest, Martijn Bakker, Paul Bongers, Dennis Essenburg, Bram Hermsen, Bob van Hooff, Tom van Huet, Jeroen Morshuis, Arjan van der Perk, Zahed Sarwari, Amber Snel, Mike van Tuil.

[Natuur, techniek en gezondheid

Mahnaz Alizadeh, Dina Chamlal, Rashida Dadwal, Florence an Haack, Salinda de Heer, Mark van Hoorn, Eston de Jong, Guus de Laet, Amber de Mol, Nawal Mulay, Maaike Pot, Fen Smits, Damian van der Velden, Jasper Verhoef, Remco Verweij

[Vmbo

[Basisberoepsgerichte Leerweg

[Bouw-breed

Ensar Koç, Mark Roeffen

[Handel en Administratie

Demi Bello, Wissam Gharmoui, Sana Khalil

[Horeca, toerisme en voeding

Walid Achmad, Betül Çelme, Anissa de Kruijff

[Techniek Breed

Ryan van Aggelen, Tim van Doesburg, Dylan Drenth, Bas van Herrewaarden, Italo Lopes Pires, Ricardo van der Meulen, Ayoub El Moussaoui, Louis Netten, Luca Pinckaers, Rasit Polat, Timor Reuters, Lars Severijnse, Jeff Swart, Bertus Swinkels, Okan Tekis, Jaimey Udema, Damian Walner,

[Transport en Logistiek

Roy van Beem, Raymon van Driel, Danilo van Hoeven, Ugur Kandan, Kees Koopmans, Lorenzo Reuser, Dennis Ton, Yoran Verbeek, Roan Verbruggen, Justin Weijman, Ramon de Wit.

[Zorg en Welzijn-breed

Merve Adam, Cadi Arisse, Cilia Arisse, Sanne Baauw, Chelsey Breeschooten, Sarina Broers, Intisar Hasan Dhaqane, Michaela Jonas, Gabriëlle Norder, Muna Nuur Ali, Monique Overeem, Rebekka Sol, Patricia van Weel, Jenny Willemse

[Kaderberoepsgerichte Leerweg

[Handel en Administratie

Okan Akitürkmen, Donovan van Arkel, Indy Bakker, Merve Ceylan, David van Gasteren, Hakki Koçyigit, Mustafa Koçyigit, Wesley Kraak, Oussama Loualidi, Sahra Osman, Remo den Otter, Buket Özdemir, Sinan Özdemir, Jeremy van Steenis, Ian van der Stelt, Fabian Tummers, Nick Weijmans, Milan Zuurmond.

[Horeca, toerisme en voeding

Mabel van Baal, Mitchell Borchers, Mees in den Bosch, Angelina van Horssen, Ilse Jansen, Sabine Koolen, Esmeralda Krouwel, Thyra de Kuijer, Albin Lajqi, Laura Middelkoop, Merel Ömerköylü, Sophy Overeem, Lotte Schuiling, Kelsy Verwoert.

[Techniek Breed

Mohamed Baddou, Ron van Dorssen, Martijn van Driel, Damian van Eldonk, Max van Gessel, Luke van Ingen, Roy Janssen, Furkan Kabalay, Arjan Kerkhof, Miktat Koçyigit, Jim Lueks, Milovan Mladjenovic, Hüseyin Sahin, Rik Verbruggen, Luuk van Welzen, Rinus de Wit, Erhan Yildirim, Luuk Zondag, Jordy Zwart

[Transport en Logistiek

Stan Bloemberg, Marouan Bouhamou, Safira Bouwens, Milan Mladjenovic, Jorian Quivooij, Patrick Spies.

[Zorg en Welzijn-breed

Iman Amzil, Chaima Arkiza, Ouassila Arkiza, Mislina Demirtas, Samira Gaoui, Chaimae Ghoudane, Gazal Gönülaçar, Sharon Brugman, Isabel Gennissen, Sharon Geurtsen, Sharon Meijer, Dian Melis, Sascha Spies, Lotte Versteeg, Roos Vos

[Theoretische Leerweg

Farid Allali, Cindy van Alphen, Félice Angevaare, Nassim Arkoub, Ruben van As, Raghib Asghir, David Balk, Saffira van Bekkum, Hakim Ben Ali, Iris van den Berg, Ferdy Berghout, Manon Bijleveld, Esther Blom, Saskia Boere, Leroy van den Bosch, Dwayne Boudewijn, Loïs Broeder, Ramon van den Brom, Merve Bulut, Remco Dorrestijn, Jordy Dreef, Fulco Duurland, Chantal van Eck, Britt Eekhof, Obaijda El Boukrioui, Anass El Hadri, Youssra El Idrissi, Asmae El-Kaddouri, Leandra Emans, Naomi van Gaal, Nigel van Gaal, Veron Gashi, Melvin Groenhof, Tim van Haaften, Manijah Hassani, Jared de Heer, Mikel van der Heiden, Dagmar Helderton, Jochem Hennevelt, Denise van Hermelen, Mees van den Heuvel, Yasmina Hidouch, Sven Hol, Pascal Honders, Nathalie van Hoogstraten, Delano van Ingen, Lucy Jager, Intissar Jamal, Marleen Janssen, Luuk Jaspers, Rio Kam, Dino Karahod a, Kitty van Kleef, Quinn van Kleef, Bo de Kleijn, Nancy de Kleijn, Steven Koemans, Youri Kok, Arman Koldagüç, Merel de Koster, Juul Kraak, Isa Kroon, Hidde Krouwel, Rick de Kruijf, Evita de Kruijff, Nino van Kruijsbergen, Emre Külekçi, Fatima-Zohra Lakbibchi, Arjan Lamers, Mareike Langer, Pascal van der Lans, Reno van Leeuwen, Koen Lefevre, Sander Lucasse, Kenny Lüderitz, Mart Majon, Hafssa Makhtari, Roy Marcus, Wesley Markus, Kim Meijer, Sven Meilof, Borka Meindertsma, Hatim Mhiaoui, Ilias Mulay, Jonelle Mulders, Husein Omerovic, Nursema Parlak, Bow Peters, Jada Peters, Michael Phielix, Alain Pierot, Damiën Reuser, Dian de Ridder, Cihangir Sari, Sebahat Schimmel, Djahmar Schoonheim, Anne Schoots, Youri Schoots, Sem Schuilenburg, Hümeyra Seker, Leon Slotboom, Raoul van der Star, Larisa Steigerwald, Felix Tartarin, Lisa van Valburg, Kim Veenhof, Carlo Verbeek, Rico Verbeek, Maree Vermolen, Daniëlle Verweij, Chantal Verwoert, Sanne Vink, Romy Visée, Thijs Vizee, Wouter de Vries, Laura Vroege, Ceren Yildiz, Matthys Zanen, Jaimy van Zetten, Thom Zomer.

[Gemengde Leerweg

Jimmy Balkhoven, Nick van Bruchem, Daan van der Giessen, Isabel Meijer, Ivo Odijk